Neděle, 26 března, 2023
- Reklama -magazin
- Reklama -magazin
HomeMódaKrásná a CHIC jako Emily z Paříže? Vsaďte na beauty tipy od...

Krásná a CHIC jako Emily z Paříže? Vsaďte na beauty tipy od Lily Collins

Seriál Emily z Paříže se stal fenoménem také díky herečce Lily Collins. Rázem se přeměnila na módní a beauty ikonu, která inspiruje mnoho žen z celého světa. Za svůj perfektní vzhled vděčí poctivé péči o svůj zevnějšek. Její každodenní rutinou se nyní můžete inspirovat i vy.

Probouzení se se studenou vodou
Ráno pravidelně vstáváme s pocitem oteklé pokožky. Trvá nám určitý čas, než se dostaneme zpět do formy. Lily Collins si uvědomuje, že pleť potřebuje rychlou regeneraci a povzbuzení. Kvůli tomu si ráno pustí co nejstudenější vodu a v té si pak umyje tvář. Kůže se díky tomu dobře prokrví, odtéká a je pružnější.

Nejprve hydratace, pak make-up
Osobní vizážistka známé herečky, která ji líčila i během svatebního dne, prozradila, díky čemuž vypadá její pleť tak svěží. Tím tajemstvím je, že nejprve nanese vrstvu hydratačního krému, který nechá vsáknout a chvilku působit. Teprve potom přistoupí k aplikování make-upu, protože tvář vypadá díky tomu pevněji a mladší.

Na obočí používá gel
Fanoušci vedou nejvíce diskusí nepochybně kolem Lilyna obočí. Pravdou je, že nejvíc za něj vděčí své genetice. Tento perfektní tvar je totiž přirozený a musí jej upravovat jen minimálně. To důležité je, aby se však uchovalo ve stejně pěkné formě. V první řadě si ho tedy nejprve učeše pomocí malého kartáčku a poté si nanese průhledný fixační gel.

Tělová rtěnka a lesk na rty
Velký důraz klade také na líčení rtů. V tomto případě používá trik ve spojení dvou produktů. Nejprve si nanese matnou rtěnku tělové barvy. Ten sjednotí barvu pomocí něj dobře obkreslí linie úst. Druhou vrstvu tvoří lesk. Ten nemusí být nutně průhledný. Můžete použít také jemně růžovou nebo jahodovou, které ve spojení s pigmentem rtěnky vytvoří pěkný nový odstín.

Při úpravě účesu používá minimum přípravků
Tajemstvím jejích perfektních vlasů je, že se s nimi nesnaží dělat příliš náročné úkony. Spíš to vsadila na přirozenost, díky čemuž vypadá její účes vzdušně a perfektně. Vyhýbá se fixačním přípravkům, pouze si je vyfouká, použije některý z vyživujících olejů a její vizáž je již hotová. Důležitá je také barva na vlasy, neboť díky ní mají pěkný lesk a na slunci se krásně mění odstíny.

Nevyhýbá se levným produktům
I když je Lily oficiální tváří více značek, nespoléhá se pouze na drahou kosmetiku. Dokonce ve své sbírce má několik levných produktů, které koupíte také v supermarketech. U nich si dává záležet, aby měli základ na přírodní bázi. Používá přípravky s bambuckým máslem, medem nebo avokádovým olejem. Využívá takový krém na ruce, ale i tělové mléko či regenerační olej.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články