Pondělí, 27 března, 2023
- Reklama -magazin
- Reklama -magazin
HomeŽenyDívčí ohon, svůdná hříva i směšná trvalá! 11 účesů jubilantky Jessicy Biel,...

Dívčí ohon, svůdná hříva i směšná trvalá! 11 účesů jubilantky Jessicy Biel, které (ne)chce každá žena

Před pár dny oslavila okrouhlou čtyřicítku. Hollywoodská kráska Jessica Biel je však součástí filmového byznysu, ale také inspirací pro mnohé ženy už více než dvě dekády. Její popularitu odstartovaly už role v teenagerském věku.

Rodačka z Minnesoty se nejprve proslavila jako jedna z postav v populárním rodinném seriálu V sedmém nebi. Už tehdy však bylo jasné, že roli teenagerské dcery v rodině oblíbeného reverenda nebude hrát věčně. A také, že má potenciál být miláčkem publika – televizního, ale také filmového. Díky svým půvabům také vzorům pro mnoho žen ve světě krásy.

To se také stalo, protože Bílové půvaby si velmi rychle všimli nejen filmaři, ale také módní žurnalisté, kosmetické i módní značky. Již začátkem nového tisíciletí se hnědovláska pravidelně objevovala v anketách o nejpůvabnější herečku. Mnozí si ještě dodnes pamatují i ​​titul, který jí vysloužilo její tvarované pozadí. Ano, manželka zpěvačka Justina Timberlakea se jednou pyšnila i titulem nejsexy křivek v Hollywoodu.

Krásná hříva jako koruna sexapilu oslavenkyně Evy Mendes! Zde jsou její přeměny
My jsme si u příležitosti nedávných oslav 40-ky zavzpomínali na inspiraci trochu jinou – vlasovou. Protože Jessica Biel se svými dlouhými hustými kadeřemi byla a stále je vzorem pro mnohé ženy, kdysi teenagerky, později dvacet- a třicátnice a dnes už i své vrstevnice.

Herečka Jessica Biel na záběru z roku 2001 jako hvězda na prahu zletilosti. Její účes byl v té době téměř nedotčený hollywoodskými kadeřníky.
2001
Neměla ještě ani těch dvacet, ale už tehdy byla miláčkem mnoha televizních diváků. Její image byla ještě takříkajíc neposkrevněná. Jessica Biel si vlasy jen ležérně zapnula do copa, televizní vizážisté jí je barevně prosvětlili, ale v této době ještě působila velmi dívčí a mladistvě.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články