Neděle, 26 března, 2023
- Reklama -magazin
- Reklama -magazin
HomeMódaNew York Fashion Week: To nejlepší z prvního v roce 2022! Barevná...

New York Fashion Week: To nejlepší z prvního v roce 2022! Barevná dokonalost v hlavní roli

Nové trendy, kousky od světových návrhářů, móda, která nemá hranic – i takhle vypadal Fashion Week v New Yorku.

Barvy ovládly svět módy
Fashion Week v New Yorku pomalu končí a my vám přinášíme to nejlepší, co jsme mohli na molu vidět. U každého návrháře to letos jednoznačně vyhrály barvy, které jsou dominantou letošní sezóny.

Po pandemii všichni toužíme po naději, dobré náladě, příjemném pocitu či pozitivizmu. I móda v nás dokáže vyvolat tyto emoce a právě proto všichni světoznámí návrháři vsadili ve svých kolekcích na nespoutanou barevnost a předvedli skvostné modely. Které barvy dominují nejvíc a v jakých kolekcích? Podívejte se na to nejlepší z NYFW 2022.

Růžová jako číslo 1
Na několika přehlídkách dominovala právě růžová barva. Ať už to byl sexy outfit od Bronx and Banco, který se skládal z podprsenky, šortek s ultra vysokým pasem a prodlouženého saka. Zvolili odlišnost, protože vsadili i na glitru. Michael Kors vsadil na chlupatý kabátek a mini růžové basic šaty, naopak návrhář Bryan Barrientos předvedl krásnou růžovou róbu s nasbíranými rukávy i sukní.

Modrá je dobrá
Další barvou, která na molech dominovala byla sytě modrá. Umělci vytvořili různé modely s použitím této barvy. Nechyběla tylová látka, broušená kůže, satén či glitry. Bronx and Banco předvedly saténové hight waisted kalhoty, k nimž ladily glitrovaný top ve tvaru mašle. Chrisitan Sirian vsadil na průsvit, který je velmi trendy. Na přehlídce LaQuan Smith jsme viděli mini sukni s crop top bundičkou.

Nezaostávala ani žlutá či oranžová
Své zastoupení měly na molu také žluté či oranžové kousky, které jsme měli možnost vidět v kolekci Caroliny Herrery či Michaela Korse. Vsadili na eleganci, Michael předvedl krásný žlutý kostým či oranžový kabát se svetrovým rolákem. Hravé a svěží barvy, které rozzáří váš zimní šatník.

Nechyběla ani extravagance
Jaký by to byl Fashion Week bez netradičních a extravagantních kousků, které vyrazily dech. Několik takových modelů jsme viděli také v New Yorku. Jestli to byl kožený overal se stříbrnými hady na ramenou od The Blonds, overal tvořený z černých kožených pásů od Bronx and Banco, který zdánlivě zakrýval ženské partie nebo červené průsvitné šaty se sukní ve tvaru mořské panny od LaQuan Smith.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články