Pondělí, 27 března, 2023
- Reklama -magazin
- Reklama -magazin
HomeMódaNebojte se experimentovat - přidejte se k denimové revoluci a vyberte si...

Nebojte se experimentovat – přidejte se k denimové revoluci a vyberte si džíny, které podtrhnou vaši postavu

Vzpomínáte si na zvoncové, bederní džíny či barevné mrkváče? Zdá se vám, že tyto střihy jsou už dávno prožitek a „IN“ jsou převážně obtaženy slim džíny? Jste na velkém omylu. Denimová revoluce na nás křičí z každého rohu. Stačí si jen vybrat. Inspirujte se kousky z nové denimové kolekce značky F&F.

Nikdy nebyl lepší čas na módní revoluci denimu než nyní. Když se ohlédneme za denimovými trendy i několik desítek let dozadu, sezónně byl vždy „IN“ jen jeden styl riflí. A řekněme si upřímně, jen některým vyvoleným se podařilo během všech trendových sezón vyskládat outfit, který by pěkně podtrhl jejich postavu. Většina z nás se sem tam musela popasovat s trendy po svém. A ne vždy nám nové trendy sedly jako ulité. Této skutečnosti ale odzvonilo. Momentálně máme na výběr z desítek různých střihů, odstínů či barev, které umíme dokonale přizpůsobit každé postavě. Stačí si jen správně vybrat. Navíc, nemůžete šlápnout vedle. Kterýkoli typ a barvu džínů si vyberete, budete stále šik.

Pokud nepotřebuje vyskládat vysloveně slušný office look, nebojte se sáhnout ani po roztrhaných džínách. Umí váš outfit správně oživit a dodat jim ten správný šmrnc. Naopak, chcete-li působit elegantně a zároveň se cítit pohodlně, sáhněte po jednobarevných džínech volnějšího stylu bez prosvětlených míst. Ať už to bude lákavá černá či ženská růžová, vašemu outfitu dodá ten pravý charakter.

Nezapomínejte ani na denimové svrchní kousky oblečení, či dokonce overaly a šaty, které jsou hitem posledních sezón. Sáhněte po měkčím denimu, abyste nejen vypadali dobře, ale zároveň jste se ve vašem outfitu cítili pohodlně.

Nebojte se experimentovat se střihy či barvami, vždyť právě o tom je módní revoluce. Pamatujte, při denimu je aktuálně dovoleno všechno. Proto značka F&F nabízí od 16.2. do 1.3.2022 až 25% slevu na denim pro dospělé s Clubcard. Odvažte se a vyzkoušejte nové možnosti, které denim nabízí nebo sáhněte po vaší ověřené klasice. Nezapomínejte, jakákoli z možností je správná volba.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články