Pondělí, 27 března, 2023
- Reklama -magazin
- Reklama -magazin
HomeMódaNejlepší outfity krásek z Česka a Slovenska, tyto byly TOP v tomto...

Nejlepší outfity krásek z Česka a Slovenska, tyto byly TOP v tomto týdnu

Móda se sice stala v kontextu konfliktu na Ukrajině terčem kritiků, pro mnoho lidí však jde o způsob sebevyjádření a v neposlední řadě o obrovskou vášeň. Lásku k módě neskrývají ani známé Slovenky a Česky, které i během uplynulého týdne předvedly několik povedených outfitů.

Říká se, že móda nezná hranice. Rozdíly mezi dámskou a pánskou konfekcí jsou dnes již minimální a tak není nic zvláštního, pokud nám nějaká žena vyrazí dech v kouscích, které bychom hladili spíše v šatníku jejího partnera. Umění zaujmout však rozhodně není v tom mít na sobě ty nejdražší značky, ale ve správné kombinaci barev, střihů a materiálů.

Tatiana Žideková
Známá fitneska a influencerka Tatiana Žideková před pár dny vším vyrazila dech svým novým sestřihem. Tatianě estetické cítění evidentně nikdy nechybělo a dokázala to tímto svěžím jarním outfitem.

Pokud chtěla být trendy, tak svůj metu splnila na 100%. Trendy bucket značky Gucci doladila s béžovou kabelkou a teniskami stejné značky. Celý outfit příjemně rozbil zelený blazer. Výhodou tohoto outfitu však je fakt, že by fungoval, i kdybyste zelenou nahradili jinou barvou.
Taťána Makareno
Zakladatelka Miss Czech RepublicTaťána Makarenko patří dlouhá léta mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Rodačka z Ukrajiny je sice v posledních dnech myslí ve svém rodišti, ale ani v těžkých časech však nezapomíná na to, jak zapůsobí na okolí.

Kalhotové kostýmy jsou pro některé ženy noční můrou a vůbec je nenosí. Taťána však vypadá skvěle iv takové kárované verzi kalhotového kostýmu. Ten můžete doplnit podobně jako brunetka teniskami – v tomto případě je ideální, pokud sáhnete po kalhotách zvonkového střihu.

Jana Hrmová
Známá influencerka Jana Hrmová, která na sebe upozornila v reality show Farma vsadila na osvědčenou koženou kombinaci. Kombinace černé a bílé nikdy nebude out, a to ani v případě, že zkombinujete dva dominantní kožené kousky.

Pokud na vás taková kombinace působí příliš tvrdě, postačí-li kozačky vyměníte za elegantní lodičky, což by určitě mohla udělat i Jana, v případě, že by svůj outfit chtěla využít i pro jinou příležitost.

Jana Matoušová
Chcete-li působit žensky a sebevědomě, tak to dávno neznamená, že musíte mít oblečené obepnuté šaty, které zakrývají jen to nezbytné. V módním světě se stále většímu úspěchu těší kombinace oversize střihů.

Přednášku o tom, jak nosit takové kousky a zároveň působit sebejistě by vám mohla dát Janka Matúšová, která je naší redaktorkou, našeho magazínu Diva.sk Kombinace modré a zelené v jejím případě zafungovala na výbornou. Příjemným detailem jsou výrazné žluté náušnice.

Cynthia Tóthová
Tanečnice Cynthia Tóthová není jen přítelkyní rapera Separa, ale také velkou milovnicí módy. Pokud si v šatníku nepotrpíte na vysoké podpatky a přednost dáváte raději teniskám, tak právě módní kreace této mladé dámy budou pro vás inspirací.

Cynthia nepochybně ví, že zelená je aktuálně v kurzu a inspirovala se tím při i při tvorbě tohoto outfitu. Zelená koženková bunda a vynilové kalhoty ve stejném odstínu se někomu mohou zdát až moc. Pokud ovšem někdy byl ideální čas na takové kombinace, tak je to právě teď.

Veronika Vágnerová
Pokud je něco co bývalé Miss Slovensko Veronice Vágnerové chybí, určitě to není odvaha. V zahraničí jsou sice podobné outfity zcela běžné, ale v našich končinách by většina žen koule neměla. Sexy brunetka si ovšem podobné kombinace může klidně dovolit i častěji.

Veronika vsadila na extravagantní černý outfit, kde ihned upoutají transparentní šaty, přes které si Slovenka přehodila prodloužený blazer. Eleganci tomuto ouftitu dodala černá kabelka Yves Saint Laurent.

ním prvkem outfitu jsou

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články